HELENA MUSILOVÁ: Jak omládnout v 56 letech bez chirurgických zákroků a injekci botoxu pouze za 899 CZK!

Chci vám povědět svůj příběh ohledně omlazení. Možná se to bude hodit jiným ženám, které sní i po padesátce vypadat krásně a půvabně. Můj způsob je dobrý tím, že je efektivní, levný a nepotřebuje hodně času.


Na začátek něco málo o mě

Jmenuji se Helena, žiji v malé vesničce Dobrovice. Pracuji jako učitelka. Jsem vdaná. Dcera je už dospělá a darovala nám krásnou vnučku Marii.

Dcera s manželem darovali nám krásnou vnučku Marii

Proč jsem se rozhodla omladit obličej? Jen protože jsem chtěla být krásnou a dále se líbit manželovi. Vždyť je to normální pro ženu! „Krása zachrání svět!" – věřím na to.

Ke svým 56 letem jsem vypadala skoro stejně jako všechny ženy v takovém věku.

Můj obličej ještě 4 měsíce zpátky. Můžete nekomentovat. Brýle byly jako obvyklý doplněk, aby schovat kruhy pod očima.

Jak jsem omládla

K věci omlazení jsem podstoupila, jako učitelka, která se připravuje k neznámému tématu – pořádně jsem ji prozkoumala.

Radikální způsoby omlazení existují pouze tři:

• Přístrojová kosmetologie – laserový peeling, ultrazvuk, magnety atd.
• Injekce botoxu.
• Plastická chirurgie.

První způsob se mi nehodil z důvodu toho, že nebyla takový služba v mé lokalitě. A do jiného města jet – (více než 200km!) – to by bylo moc na 10-15 procedur. A vše je to drahé. Není to pro výplatu učitelky.

Injekce botoxu jsem se bála. Moje kamarádka to udělala v nějeké klinice v Praze, tak pak měla otekla místa po očima – naprosto hrůza. Tři týdny se nemohla ukázat na veřejnosti.
Navíc mám alergii na hodně léků – od obyčejných kapek do nosu a až po antibiotika. Takže jsem nechtěla riskovat. A zase ta cena!

Na plastickou chirurgii jsem vůbec nemyslela. Za tyto peníze bych mohla koupit celou naši vesnici.

Trochu jsem byla zklamaná, ale když ne, tak ne.

Pomohla mi náhoda

A pak jsem zahlédla v televizi pořád o 65 leté celebritě. Pořád natáčeli u ni doma před její narozeninami.

Jako obvykle, moderátor dává obyčejné komplimenty, jak dobře vypadá a najednou ta odpověděla zvláštně:

– Děkuji Čechům! Ve svém věku se bojím dělat plastické operace.

Ukázalo se, že před 7 lety téměř nezemřela v české klinice z plastické chirurgie a dlouhodobě zastavila nebezpečné experimenty svého vzhledu. Botox nedělala, protože tvář je jako panenka, žádné výrazy na obličeji. Ale v loňském roce český institut krásy nabídnul ještě lepší způsob - revoluční krém Dermo-Pro. Ještě účinnější než Botox, ale absolutně bezpečný a bez injekcí! A jako důkaz jeho účinnosti, ukazuje fotografie před 3 měsíci.

Pak se moderátor začal vyptávat zpěvačku o jejich dětech a vnoučatách. Ale už to pro mě nebylo zajímavé. Už jsem so přála Dermo-Pro!

Začala jsem hledat na internetu informaci. A našla jsem! Mimochodem, výrobce v rámci celého financování Asociaci kosmetologů ČR se zavázal prodávat určité množství přípravku jen za 899 CZK! Snížená cena je od do (včetně). Takže holky, jestli chcete omládnout díky tomuto přípravku a ještě za pár korun – pospěšte si! Po promo akci cena bude už ne moc příjemná! Pro objednání přejděte na OFICIÁLNÍ STRÁNKU NA TOMTO ODKAZU (nebo dole kliknout "Získat za 899 CZK")

Což jsem i udělala! Hned jsme si objednala! Cena byla opravdu 899 CZK!

A po 10 dnech jsem měla očekávaný balíček. Jak bylo napsáno v pokynech, začal jsem užívat Dermo-Pro před spaním. Změny vstoupily v platnost už za týden! "Husí tlapky" se zřetelně vyhladily. Výrazně se zmenšily záhyby u nosu, vrásky na čele, zesvětlela kůže, zpevnil se tvar obličeje. Moc jsem se radovala! A každý den jsem zaznamenala radostné změny na obličeji.

Byla to fantastika! A rozhodla jsem se ji zachytit, občas jsem fotila svůj obličej zblízka. A vzniklo tohle.

Týden používání Dermo-Pro


Tři týdny s Dermo-Pro


Měsíc s Dermo-Pro a 15 let, jakoby se nechumelilo!


Tady je pro názornost – efektivita Dermo-Pro

Uteklo 4 měsíce

4 měsíce uplynulo od mé zázračné transformace. Co se od té doby změnilo? Řeknu jednoznačně - ještě více miluji život a sebe samotnou. Začala jsem se více smát a radovat se i maličkostem. Změnila jsem barvu vlasů a účes na modernější. Manžel říká, že jsem o 15 let mladší než můj obličej a o 30let duševně!

S omlazením obličejem můžete si vzpomenout na mládí a trochu se pobavit. Nebude to vypadat trapně

Omlazující účinek revolučního krému Dermo-Pro nezmizel. A návodu výrobce slibují ponechání výsledku na rok, rok a půl! Déle než u botoxu. A pouze za 899 CZK! Věda nestojí ne místě.


Dermo-Pro – je to opravdový elixír mládí, který jsem objevila!

Takový je můj příběh. Budu ráda, pokud to pomůže někomu z vás se stát krásnou a půvabnou!

Holky, připomínám, všechny, kdo chce omládnout, odstranit vrásky a vaky pod očima a přitom stihnout akční cenu 899 CZK – pospěšte si objednat na webu výrobce (pro přesměrování – níže je tlačítko "OBJEDNAT")! Akční cena je k dispozici od do (včetně)!

Helena Musilová, o. Dobrovice

1798 CZK899 CZK

Anička Mironová

A jak dlouho vydrží efekt při jednorázovým použití Dermo-Pro?

HELENA MUSILOVÁ

Aničko, při jednorázovým použití Dermo-Pro efekt se drží kolem 24h. Při pravidelném používání tato doba se prodlužuje a vy nakonec pochopíte, že Dermo-Pro už nepotřebujete!

Мoje poslední fotka.

Eliška

Podporuji! Moc efektivní přípravek proti vakům pod očima! Malé vrásky také mizí celkem rychle. Ještě cena byla pro mě hodně dobrá!!! 899 CZK – to je zadarmo!

HELENA MUSILOVÁ

Lenko, děkuji za foto! Výborný výsledek!

Holky, pište ještě o svých výsledcích! Je to moc zajímavé.

Мarie

objednala jsem včera na oficiálním webu 899 CZK, doufám, že pomůže!

Аlena

Dobrý den! Je mi 45 let, a samozřejmě mám vrásky kolem oči. Chci vyzkoušet krém Dermo-Pro, který doporučujete, moc se mi líbil popis, chci odstranit vrásky a vrátit svým očím krásu.

HELENA MUSILOVÁ

Určitě vyzkoušejte! A napište o výsledku! A všichni, kdo užíval Dermo-Pro, pište o svých úspěchách. Budeme navzájem pomáhat!

Viktorie

Jedna moje kamarádka mi přivezla Dermo-Pro z Izraele, výsledek je super! Pochlubím se, to je za měsíc použití

HELENA MUSILOVÁ

Viktorie, super!) Sama jsem o tom zjistila náhodou. Takové věci určitě je třeba povídat ostatním!

Kateřina Kubancová

Dermo-Pro za 899 CZK je naprosto zázrak! Vaky pod očima a vrásky zmizely za týden!

Sára

Fascinuje!

HELENA MUSILOVÁ

Kateřino, výborný výsledek!

Naděžda

Jsem redaktor časopisu. Každý den musíte číst hodně materiálu. Na konci dne jsou oči hrozně unavené. Stavají se červenými a pálí. Moje dcera se neustále ptá: Mami. Proč plačeš? A přirozeně se z toho objevily obrovské vaky! Dermo-Pro mi koupil můj manžel. Používám to už měsíc. Kdybych se znovu narodila. Vaky a vrásky jsou úplně pryč. Už jsem přemýšlela o změně své práce.

Lenka

Měla jsem pod očima vrásky a hrozné vaky. Dermo-Pro za 899 CZK je zcela odstranil po dobu jednoho měsíce! Dokonce i v prvním týdnu byly vaky mnohem světlejší, a pak zcela zmizely. Úžasný výsledek, posuďte sami:

HELENA MUSILOVÁ

Lenko, moc viditelný efekt! Pouze měsíce? Výborný výsledek! Děkuji za komentář)))

Lenka

Heleno, děkuji vám! Za článek.

Ivana Veselá

Helena píše správně. U žen v jakémkoliv věku musí být vlastní štěstí. Je mi už 63 let, ale nehodlám se vzdávat! Tady je můj výsledek.

HELENA MUSILOVÁ

Ivano, jste šikula. Jsem fascinována vašim výsledkem!

Кlára

Pracuji jako učitelka. Nervy mám velké, ne menší, než mají herci. Každý den musím luštit, co píšou žáci do sešitů, musím psát vzdělávací plány, číst literaturu. Dlouho jsem nemohla usnout. Dermo-Pro za 899 CZK se stal mým zachráncem. Užívám 3 týdny. Moc pomáhá – oči omládly!

Markéta

A můžu používat Dermo-Pro, když mám citlivou pokožku?

HELENA MUSILOVÁ

V návodu je napsané, že Dermo-Pro je hypoalergenní a prošel certifikaci u nás v zemi. Kontraindikace nejsou.

Markéta

Děkuji!

Jitka

Moc dobrý přípravek, jak vidím… takže objednám. To je dobré, že se hodí k jakémukoliv typu pleti, mám ji hodně citlivou, a to je důležité. Budu zkoušet, děkuji!

Hanka

Jsem vám moc vděčná za informace o syrovátce Dermo-Pro. Dávno jsem hledala něco podobného. Nemůžu se dočkat balíku! Děkuji!

Тereza

Nemůžu se zvyknout na své nové oči. Tento přípravek – zázrak. A ještě tak úsporný-899 CZK.Používala jsem během 2 týdnů, zapomněla jsem na to, co to jsou vaky a kruhy pod očima.

HELENA MUSILOVÁ

Terezo, děkuji za komentář! Fascinuje!

Аnna

Dobrý den! Chci oznámit, že je můj Dermo-Pro na cestě! Doufám, že mě zbaví vrásek a vaků pod očima)))

Markéta

Koupila jsem, líbilo se mi! Používala jsem během 2 týdnů. Opravdu je to elixír mládí, ne jinak!!! Výsledek je níže

Lada Malá

Nedávno jsem o tom řekla mámě, ta byla nadšená!!! Má opravdu účinek SILNÉHO ÚČINNÉHO LEFTINGU OBLIČEJE!

Získat za 899 CZK